מבחר נערות ליווי בתל אביב ומרכז הארץ

שירותי ליווי במרכז תל אביב עם מבחר נערות ליווי כאן
ההצעה של העיניים ידעה מה אני רוצה. ליקקתי את שפתי בעודה נעה מעלה לפשק את הפנים שלי. אני מיד לצלול הלשון והשפתיים שלי לתוך הכוס שלה ספוגה להפליא. הלשון שלי מצופה בטעם המתוק שהיה לי מימי! עבדתי הלשון שלי בסדרה של עיגולים קטנים ברחבי קנוקנות רגיש של השפתיים שלה רק חסר את הדגדגן של מבחר נערות כאן בתל אביב ומרכז הארץ. פעם יכולתי להרגיש את הגוף שלה מתחיל להתנדנד, שיניתי סרטי פירסינג מהירים על הכפתור התפוח של עצבים.

אצבעותיה של האווה לארוג לתוך השיער שלי ומושכות אותי חזק יותר לתוך הכוס הטעימה לה. הייתי לכרסם בעדינות לתת גרור השיניים שלי כשאני אשחרר עורה הרגיש. מתן צביטה של ​​כאב קל לה עם תחושה מרגיעה מיידית כאשר הייתי למצוץ הקפלים בגופה הרך של העור. שיכור על טעם ועל תחושה של תשוקה בגופים גורמת לי לגנוח מהנאה משלי. אווה מרגישה את הרטט דולר רצונית הכוס שלה אל תוך הפה שלי שוב ושוב ואני מחבק את ירכיה והחזק אותה בחוזקה.

אני לא יכול להסיר את העיניים שלי הנחה של צללית היפה כשהוא סלעים על פניי. לדעת עד כמה היא קרובה לבוא בימי פניי גורם לי לנהום שוב עם רצון! זה כל מה שהיה צריך לקחת אותה מעבר לקו הרכס של תשוקת נפילה במורד הגל של עונג. הרגשתי המיצים של האווה לזרום על פני, לתוך הפה שלי כמעט מספיק כדי לתת לי עוד שירותי ליווי מונאקו אורגזמה. אני להקשית ולהתכרבל הלשון שלי על מנת לנסות לשמור כמה שיותר המין שלה על בלוטות הטעם שלי איפה אני יכול להתענג על כל טיפה שלה!


לאחר שהיא משתלטת על גופה רוטט, היא מתחילה להתנדנד רגלה מן הראש, אני מפתיע אותה בכך להשליך אותה על גבה ולהפחית הגוף שלי לשלה. לא יכולתי לקבל מספיק לה. אני מערבולת הלשון שלי סביב עדיין אותה הפטמה הנוקשה שמאל, מכרסם בשובבות. אני מזיז את היד שלי למטה בבטן השטוחה שלה לוחצת מדי פעם בחוזקה בזמן שהיד נוסעת ברחבי לה האגן שלה ולמטה עד שהיד נשענת על התלולית ללא שיער החלקלק שלה.

תשומת לב ממושכת פטמתה מתעורר הרצון שלה שוב. שאלתי בעדינות לדחוף ולסובב את העקב של היד שלי נגד הדגדגן שרותי ליווי שלה לאט עד שיכולתי להרגיש את הצורך שלה. הזזה את האצבע האמצעית לתוך כאב גופה עשה משלי שוב. אווה ואז מסתכלת עליי ומחכה עד עינינו נעולות יחד, מרים גבה מגחך לעברי כשהיא הדוק שריריה. היא שולטת מאחיזתה סביב האצבע שלי ומראה שהיא עדיין שולטת בי ושולטת מושב זיון פרוע זה. שנינו לגנוח מלהרגיש וכאב המכריעים שלנו, אני ממשיך ללטף כוס ההדוקה שלה. מרגיש את חום גופה לגדול עם כל של היד שלי. אני שומע אותה גונחת בקול רם עוד יותר כשאני במהירות להוסיף אצבע נוספת בתוכה. עכשיו אני יכול להרגיש מהדק אותה על היד שלי ללא שליטה.

אני לעורר גניחה עמוקה מן אווה כשאני מסובב את פרק כף לדחוף כנגד קירות אותה חזק. ירכיה התחתונות מנסה להשיג אותי עמוק יותר, לחצתי מסולסלים אצבעותי, תוך שחיקה בכף נגדה. במבט אל רפרוף העיניים חצי לוט אותה בתשוקה, ראיתי כתמים של זהב בהיר מתמיד. גונחת בין נשימות, אווה משתנקת, בהתחלה נערות ליווי בתל אביב בקושי נשמע אבל מהר מאוד מתהפך כדי בקרשנדו של קריאות, ! הו בייבי .... בבקשה ..... בייבי .... כן ....תזיין אותי מותק!!!  חיוך מנצח מכסה את פניי, אני אוהב להיקרא בשמות חיבה!

מתבכיין בצורה מבולבלת, ידעתי שיש לי אותה שוב! עיניים עכשיו עצומות בחוזקה, חזהו עולה ויורד, חזרה מקושת היא חפרה את ראשה לתוך הכריות. והתנשף בכבדות שהיא תצעק אליי צונחת על המיטה מבול של תחושה. אני אוהבת שירותי ליווי במרכז להרגיש ואמצתי אותה ופועמת סביב האצבעות שלי. ברגע שהיא נינוחה לגמרי, אני מחליק את אצבעותיי לאט מתוך הכוס החם, הרטוב שלה. אווה מגיבה בקול ענות חלושה של אכזבה קלה. נופלים קורבן המיצים ריחה שוב, אני ללקק ולמצוץ את אצבעותיי ברעבתנות
.

השמש זורחת על פני שולי הווילונות, מפחד לזוז ולהסיר את עצמי מה יכול היה להיות רק חלום נפלא. ראשו של האווה נשאר מונח עליי. אז הבנתי שזה לא חלום, והיא התעוררה כאשר הרגשתי עפעף אותה קלות לצחצח העור שלי. נותן לה את ההזדמנות כדי להעמיד פן שהיא עדיין ישנה, ​​אני לוחש השאלה המרתיעה שלי למה היא התרחקה הנשיקה הראשונית שלי. אווה מיד הרים את מבטו לתוך עיני השיב,  לא רציתי שהערב אבל פחדתי ....  אני תלם מצחי בבלבול. מבט מפוחד חולף על פניה כשהיא חושב לסיים את קו המחשבה ליווי יוקרתי שלה. אני מרגיע אותה כשאני ללטף אותה לחיה באגודל בעדינות לצחצח שערה מאחור אוזנה. היא ממשיכה,  תמיד רציתי אותך יותר מידיד אבל לא רציתי ל   לשכב איתך! לא יכולתי להתאפק יותר כאשר שמעתי אותך גונחת כשהיינו בטלפון .
נערות ליווי כאן

נערות ליווי כאן

מבחר נערות ליווי כאן
מבחר נערות בת"א

מבחר נערות בת"א

מבחר נערות ליווי כאן בתל אביב ומרכז הארץ
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one